Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Literāro un dramatisko darbu nodaļa

Literāro un dramatisko darbu nodaļas galvenais uzdevums ir licencēt AKKA/LAA pārstāvēto autoru literāro un dramatisko darbu izmantojumu. 

AKKA/LAA Literāro un dramatisko darbu nodaļa slēdz līgumus ar autoru darbu izmantotājiem:

 

  • preses un grāmatu izdevējiem, kas publicē reiz jau publicētus literārus darbus vai to fragmentus;
  • profesionālajiem un amatieru teātriem, kas iestudē izrādes;
  • vai jebkuru citu personu, kas vēlas izmantot literārus un dramatiskus (muzikāli dramatiskus un horeogrāfiskus) darbus.

 

AKKA/LAA Literāro un dramatisko darbu nodaļa uztur Latvijas teātra iestudējumu lielāko datubāzi.

 

Kādos gadījumos jāvēršas AKKA/LAA Literāro un dramatisko darbu nodaļā:

 

  • ja vēlaties iestudēt un izrādīt dramatisku vai muzikāli dramatisku darbu (veidot izrādi);
  • ja vēlaties publicēt kādu reiz jau publicētu literāru darbu vai tā fragmentu grāmatā, preses izdevumā, uz sarīkojumu programmām vai plakātiem, vai citur;
  • ja esat literāra vai dramatiska darba autors, kostīmu mākslinieks, scenogrāfs vai horeogrāfs un vēlaties noslēgt līgumu ar AKKA/LAA, uzticot biedrībai savu mantisko tiesību pārvaldījumu, vai arī Jums kā AKKA/LAA autoram ir jautājumi par savu darbu izmantojumu.

 

AKKA/LAA Literāro un dramatisko darbu nodaļas vadītājas tālruņa nr. ir  67506132.