Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Par Kultūras un izglītības fondu

Kultūras un izglītības fonds (KIF) ir finanšu līdzekļu fonds, no kura tiek apmaksātas liela daļa AKKA/LAA komunikācijas aktivitāšu. Fonda līdzekļu izlietojumu uzrauga AKKA/LAA padome.

 

KIF līdzekļus veido:

 

  • 25% atlīdzības, kas iekasēta par tukšajiem datu nesējiem un reproducēšanai izmantojamām iekārtām,
  • neizmaksājamā atlīdzība, ko lielākoties veido par tikai kolektīvi pārvaldāmu darbu izmantojumu iekasētā atlīdzība. Ja tiesību īpašniekam, kura vārds iekļauts darba izmantotāja atskaitē, nav līguma ar AKKA/LAA, to var būt grūti identificēt vai atrast. Kad apritējuši trīs gadi pēc tā finanšu gada beigām, kurā atlīdzība iekasēta, un AKKA/LAA ir veikusi visu iespējamo, lai tiesību īpašnieku noskaidrotu vai atrastu, šī atlīdzība kļūst par neizmaksājamo atlīdzību. Patlaban tiek meklēti sekojošu darbu nenoskaidrotie autori.