Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Par Kultūras un izglītības fondu

Kultūras un izglītības fonds ir finanšu līdzekļu fonds, no kura tiek apmaksāta liela daļa AKKA/LAA komunikācijas aktivitāšu. Fonda līdzekļu izlietojumu uzrauga AKKA/LAA padome.

 

Katru jaunu gadu sākot, AKKA/LAA kontos ir aprēķinātā, taču vēl neizmaksātā atlīdzība, kuru nav iespējams izmaksāt, jo:

 

nav norādīts bankas konts, tiesību īpašnieks mainījis dzīvesvietu un tālruņa numuru, nesniedzot šīs ziņas par sevi, pats neierodas saņemt naudu birojā;

 

mirušam tiesību īpašniekam nav pieteicies mantinieks;

 

uzkrātā atlīdzība nepārsniedz 5 EUR;

 

tiesību īpašnieks ir devis rīkojumu uz laiku apturēt autoratlīdzības izmaksu.

 

Ja tiesību īpašnieks nav noskaidrots vai atrasts triju gadu laikā pēc tā finanšu gada beigām, kurā atlīdzība iekasēta, un AKKA/LAA ir veikusi visu iespējamo, lai autortiesību subjektus noskaidrotu vai atrastu, šī atlīdzība kļūst par neizmaksājamo atlīdzību. Patlaban tiek meklēti sekojošu darbu nenoskaidrotie autori.

 

Neizmaksājamo atlīdzību glabā trīs gadus, pēc tam tā atbilstoši 2017.gada 14.oktobra kopsapulces lēmumam tiek novirzīta uz Kultūras un izglītības fondu (KI fondu).