Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Autoratlīdzības iekasēšana, sadale un izmaksa

Autoratlīdzības procentuālajam sadalījumam ir jāatspoguļo katra autora reālais ieguldījums darba radīšanā, jo, vienreiz darbu reģistrējot, turpmākie labojumi nebūs iespējami.

Darba reģistrācijas dati nosaka autoratlīdzības sadali starp autoriem.

 

Ja līgums ir noslēgts tikai par aranžējumu vai tulkojumu, izdevējam ir nepieciešama autora atļauja aranžēt vai tulkot darbu.

 

Ja kāds no muzikālā darba autoriem ir neaizsargāts, mūzikas izdevējs var iegūt ne vairāk kā 50% no aizsargātā autora atlīdzības daļas.

 

Katra muzikālā darba kopējā vērtība, neatkarīgi no autoru skaita, tiek pielīdzināta 100%.

 

Ja mūzikas autors vēlas saņemt atlīdzību par darbu izmantošanu audiovizuālajos darbos, autoram pašam ir jāseko līdzi, lai audiovizuālo darbu autori iesniegtu izmantotās mūzikas uzskaites lapas.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar AKKA/LAA e-pastā info@akka-laa.lv vai zvanīt Autoru daļai: 67506426 vai 26116669.