Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Ko lemj padome

19.maija attālinātajā sēdē padome apstiprināja izpilddirektores ziņojumu par biedrības darbu 2021.gadā (gada pārskats), nolēma biedrības 2022. gada kopsapulci sasaukt 2022.gada 11.augustā plkst. 12 AKKA/LAA birojā un, ja nepieciešams, to atkārtoti sasaukt 2022.gada 25.augustā plkst.12.

Biedriem būs iespēja kopsapulcei pieslēgties attālināti.

Tāpat padome lēma apstiprināšanai biedrības kopsapulcē virzīt jautājumu par grozījumiem Vispārīgajos noteikumos par tiesību pārvaldības ieņēmumu sadali, arī attiecībā uz literatūru piemērojot atrunu, ka gadījumos, kad sadalāmā atlīdzība ir pārāk maza un tās sadale prasa nesamērīgi lielas izmaksas, var izmantot izlases vai analogo metodi. Tika apstiprināta kopsapulces darba kārtība, kur iekļautas arī padomes locekļa vēlēšanas – līdz 2023. gada kopsapulcei pērngada novembrī aizsaulē aizgājušā Mārtiņa Brauna vietā nepieciešams devītais padomes loceklis.

 

Ar 7 balsīm “par” un Arvīdam Mūrniekam atturoties, padome, pamatojoties uz precizējošu pētījumu “Fotogrāfiju kopēšana personiskai lietošanai” (kompānija “KANTAR”), apstiprināja grozījumus datu nesēju atlīdzības sadales noteikumos.

Visi jaunumi