Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Esam kopā ar Ukrainu

Vismaz 4 000 radošo profesiju pārstāvju no vairāk nekā 50 pasaules valstīm, t.sk. arī no Latvijas, parakstījuši atklāto vēstuli, ko Starptautiskā autoru un komponistu biedrību konfederācija CISAC 28.aprīlī nosūtījusi Ukrainas kultūras ministram Oleksandram Tkačenko.

Vēstulē teikts: “Mēs esam mākslinieki un autori no visas pasaules un strādājam visos mākslas veidos, daudzās valodās. Šodien mēs runājam kā ļoti daudzveidīga radoša kopiena, taču vienā balsī. Mēs solidarizējamies ar Ukrainas cilvēkiem. Vienmēr paturēsim prātā brutālo uzbrukumu, kādam viņus pakļāvuši Krievijas bruņotie spēki. Starp nevainīgajiem upuriem ir daudz radošu ļaužu – cilvēki, kas citus iedvesmojuši ar saviem darbiem un bagātinājuši Ukrainas kultūru. Mēs aicinām Krieviju pārstāt slepkavot nevainīgus civiliedzīvotājus, postīt pilsētas, uzbrukt brīvībai un demokrātijai, pārkāpt cilvēktiesības un graut kultūru. Mēs esam vienots radošs spēks, kas pārstāv arī tos autorus, kam Krievijā nav iespējas paust sašutumu par viņu valdības rīcību.”

  

Kampaņa turpinās – atklāto vēstuli joprojām iespējams parakstīt šeit.

Visi jaunumi