Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Autorskola gatava

13. aprīlī atklāta Autorskola – izglītojošs autortiesību izpratnes un apguves projekts skolu jauniešiem un pedagogiem.

Foto: Inese Šubēvica

 

Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā (RDMV), klātesot kultūras ministram Naurim Puntulim un projekta partneru – Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) un Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūras/ Latvijas Autoru apvienības (AKKA/LAA) – pārstāvjiem, tika svinīgi atklāts autortiesību un blakustiesību apguves veicināšanas projekts skolu jauniešiem un pedagogiem “Autorskola”. Pasākumā tika apbalvoti arī Autorskolai veltītā RDMV audzēkņu mākslas un dizaina darbu konkursa uzvarētāji.

 

Atklāšanas pasākuma tiešraidi varēja skatīties Kultūras ministrijas profilā vietnē Youtube.com un sabiedrisko mediju portālā lsm.lv. Savukārt “Autorskolas” darbam interesenti aicināti sekot līdzi interneta vietnē www.autorskola.lv un sociālajos tīklos facebook.com/autorskola, instagram.com/autorskola un tiktok.com/@autorskola.

 

Projektu “Izglītojoša kampaņa autortiesību un blakustiesību izpratnes veicināšanai jauniešu vidū” jeb “Autorskola” īsteno Latvijas Republikas Kultūras ministrija sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību (LaIPA) un Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūru/ Latvijas Autoru apvienību (AKKA/LAA), piesaistot Eiropas Savienības intelektuālā īpašumu biroja (EUIPO) finansiālu atbalstu. 

 

Papildu informācijai:

 

Lita Kokale,

Kultūras ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Tālr.: 67330343, 26469946

E-pasts: Lita.Kokale@km.gov.lv

 

 

Visi jaunumi