Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Ko lemj padome

20.janvāra sēdē AKKA/LAA padome vētīja un apstiprināja biedrības KI fonda 2021.gada izdevumus un plānoto ieņēmumu un izdevumu tāmi jaunajam, 2022.gadam.

 

2021.gadā AKKA/LAA kopsapulce lēma KI fondam novirzīt arī 25% no atlīdzības, kas iekasēta par tukšajiem datu nesējiem un reproducēšanai izmantojamām iekārtām. Fonda izdevumi pērn bijuši mazāki, nekā tika plānots – lielākoties tāpēc, ka COVID-19 pandēmijas dēļ nebija iespējami publiski klātienes pasākumi.

 

Šajā gadā nolemts Autora stipendijas konkursu rīkot nevis 3, bet 4 reizes, to izsludinot februārī, maijā, augustā un novembrī un ik konkursā paredzot 30 stipendijas, katru 700 EUR apmērā.

 

Turpinās iznākt “AKKA/LAA Ziņas”, būs Autortiesību bezgalības balvas un, kā ierasts, arī informatīvi un konsultatīvi semināri gan autoriem, gan autoru darbu izmantotājiem.

Sadarbībā ar LaIPA cilvēkiem, kas pelna ar radošu darbu, iecerēts veidot podkāstu “Māksla un nauda”, tāpat kopā ar LaIPA un LR Kultūras ministriju turpināsies pērn aizsāktais darbs Eiropas projektā CopyMonkey.

Visi jaunumi