Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Autori un komponisti atbalsta EK

15.jūlijā Eiropas autoru un komponistu biedrību apvienība GESAC kopā ar publiskā izpildījuma nozares pārstāvjiem nāca klajā ar kopīgu publisku paziņojumu, kurā pausts atbalsts 29.jūnijā publicētajām ES kultūras un radošo nozaru atkopšanās plāna vadlīnijām.

Tajā uzsvērts, ka tieši kultūras iestādes pandēmijas apstākļos ir spējušas sevi pierādīt kā drošu vidi un te palīdz arī COVID digitālo sertifikātu ieviešana, kas jo sevišķi svarīgi māksliniekiem, kuru darba būtiska daļa ir tikšanās ar savu publiku klātienē.

GESAC apsveic EK ar skaidru un noteiktu nostāju jautājumā par ekonomikas atveseļošanas fonda līdzekļu novirzīšanu dalībvalstu kultūras nozarei, jo sevišķi atbalstot klātienes pasākumu atgriešanos kultūras dzīves apritē. Palīdz arī iespēja šim pašam nolūkam izmantot citus ES fondus.

 

Paziņojums nosūtīts presei, kultūras nozares atveseļošanas stratēģijas iniciatoriem – EK priekšsēdētājas vietniekam Margaritim Šinsam (Margaritis Schins) un komisārei Marijai Gabrielai (Mariya Gabriel), arī EP un apvienības dalīborganizācijām.

Visi jaunumi