Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

AKKA/LAA aicina darbā

Autoru biedrība AKKA/LAA aicina darbā uz noteiktu laiku publiskā izpildījuma licencēšanas speciālistu/-i.

Pienākumi:

·      apzināt lietotājus, kuri izmanto autoru darbus publiskā izpildījumā veikalos, kafejnīcās, pasākumos u.c.,

·      slēgt licenču līgumus un izsniegt licences,

·      aprēķināt autoratlīdzību saskaņā ar izmantotāju iesniegto informāciju,

·      sagatavot rēķinus.

Prasības:

·      pabeigta vidējā vai 1.līmeņa augstākā izglītība,

·      latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī,

·      prasmes lietot datorprogrammas un citas informācijas tehnoloģijas,

·      angļu un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī,

·      iniciatīva un atbildīga attieksme pret darba pienākumiem.

Piedāvājam:

·      darbu saliedētā, aktīvā un draudzīgā kolektīvā,

·      darba algu pirms nodokļu nomaksas pirmos 3 mēnešus 1200 EUR mēnesī, pēc tam, sākot no 1500 EUR mēnesī,

·      sociālās garantijas,

·      labus darba apstākļus.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt pa e-pastu: info@akka-laa.lv ar norādi “Licencēšanas speciālists” līdz š.g. 20.janvārim.

Visi jaunumi