Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

AKKA/LAA kopsapulce

27.augustā AKKA/LAA kopsapulce vēlēja jaunu padomes sastāvu. No 14.oktobra, kad noslēgsies līdzšinējās padomes 3 gadu pilnvaru termiņš, darbu turpinās Mārtiņš Brauns, Lauris Gundars, Kārlis Kazāks, Kārlis Lācis, Valdis Muktupāvels, Arvīds Mūrnieks, Valdis Rūmnieks un Ingus Ulmanis, un pēc laba laika padomes locekļa pienākumu atkal pildīs Juris Petraškevičs.

Kopsapulce arī apstiprināja ikgadējo atklātības ziņojumu, AKKA/LAA prezidenta V.Muktupāvela ziņojumu par padomes darbu 2019.gadā, AKKA/LAA izpilddirektores Ineses Paklones atklātības ziņojumu par 2019.gadu un AKKA/LAA prezidenta Valda Muktupāvela atklātības ziņojumu par visiem padomes locekļiem.

Visi jaunumi