Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Divpadsmitais Autora stipendijas konkurss

Līdz 2020.gada 1.septembrim individuāli Latvijas autori, kas saņem atlīdzību par savu darbu izmantojumu ar AKKA/LAA starpniecību, ir aicināti pieteikties divpadsmitajā Autora stipendijas (AS) konkursā. Vienas stipendijas apmērs jauna darba radīšanai ir 700 eiro.

Klātienes kontaktu ierobežošanas dēļ šoreiz AKKA/LAA padomei adresēts datēts un parakstīts pieteikums šoreiz jāiesniedz tikai elektroniskā formātā: ieskenēts vai parakstīts ar drošu elektronisko parakstu (info@akka-laa.lv).

Pieteikums ir brīvā formā rakstīts iecerētā darba apraksts ne vairāk kā vienas A4 lapas apjomā, norādot arī darba mērķi, auditoriju, īstenošanas gaitu, īpašās kvalitātes. Aprakstam vēlams pievienot pielikumus, kas sniedz priekšstatu par ieceri.

 

AS konkursam nevar pieteikt iesāktus vai jau īstenotus darbus, un saskaņā ar nolikumu tajā nav tiesīgi piedalīties autori, kuri stipendiju jau saņēmuši iepriekš, ja kopš saņemšanas nav pagājis gads. Padomes lēmums būs zināms septembra nogalē.

 

Ar pilnu nolikuma tekstu lūdzam iepazīties šeit!

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt: komunikacija@akka-laa.lv

 

Visi jaunumi