Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Pieteikšanās atlīdzībai par darbu kopēšanu

LATREPRO sāk jaunu taisnīgas atlīdzības sadales un izmaksas posmu attiecībā uz 2018. un 2019.gadā izdotajiem darbiem. Sākotnēji atlīdzības saņemšanai var pieteikties grāmatu autori un izdevēji. LATREPRO šogad ļauj pieteikties arī atlīdzībai par 2016.gadā un 2017.gadā izdotajiem darbiem tiem grāmatu autoriem un izdevējiem, kuri to nav paguvuši izdarīt iepriekš.

Lai pieteiktos atlīdzības saņemšanai, personai jāiesniedz LATREPRO pieteikums ne vēlāk kā līdz 2020.gada 20.jūlijam. Pieteikuma iesniegšanai jāizmanto LATREPRO pieteikuma forma (pieejama LATREPRO mājaslapas sadaļā 05 - DOKUMENTI).

 

LATREPRO ir mantisko tiesību kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kas rūpējas, lai autori un izdevēji saņemtu taisnīgu atlīdzību par viņu darbu kopēšanu Latvijā.

Visi jaunumi