Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Autora stipendijai papildu konkurss

Līdz 2020.gada 17.maijam individuāli Latvijas autori, kas saņem atlīdzību par savu darbu izmantojumu ar AKKA/LAA starpniecību, ir aicināti pieteikties līdz šim pirmajā ārkārtas, bet kopumā jau vienpadsmitajā Autora stipendijas (AS) konkursā. Vienas stipendijas apmērs jauna darba radīšanai ir 700 eiro.

AKKA/LAA padomei adresēts un parakstīts pieteikums jāiesniedz gan papīra, gan elektroniskā formātā (A.Čaka iela 97, Rīga, LV-1011; info@akka-laa.lv).

Pieteikumā iekļaujams iecerētā darba apraksts ne vairāk kā vienas A4 lapas apjomā, norādot arī darba mērķi, auditoriju, īstenošanas gaitu, īpašās kvalitātes. Aprakstam vēlams pievienot pielikumus.

AS konkursam nevar pieteikt iesāktus vai jau īstenotus darbus, un saskaņā ar nolikumu tajā nav tiesīgi piedalīties autori, kuri stipendiju jau saņēmuši iepriekš un kopš tās saņemšanas nav pagājis gads. Padomes lēmums būs zināms maija nogalē.

 

Ar pilnu nolikuma tekstu lūdzam iepazīties šeit!

Stipendijas nodrošina AKKA/LAA Kultūras un izglītības fonds.

Visi jaunumi