Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Desmitais Autora stipendijas konkurss

Līdz 2020.gada 1.martam individuāli Latvijas autori, kas saņem atlīdzību par savu darbu izmantojumu ar AKKA/LAA starpniecību, aicināti pieteikties jau desmitajā AKKA/LAA Autora stipendijas (AS) konkursā. AS apmērs vienam stipendiātam ir 700 EUR.

 

AKKA/LAA padomei adresēts datēts un parakstīts pieteikums jāiesniedz gan papīra, gan elektroniskā formātā (A. Čaka iela 97, Rīga, LV–1011; info@akka-laa.lv).

Pieteikumā iekļaujams iecerētā darba apraksts ne vairāk kā vienas A4 lapas apjomā, norādot arī darba mērķi, auditoriju, īstenošanas gaitu, īpašās kvalitātes. Ja autors vēlas, aprakstam var pievienot pielikumus.

AS konkursam nevar pieteikt iesāktus vai jau īstenotus darbus, un saskaņā ar nolikumu tajā nav tiesīgi piedalīties autori, kuri AS saņēmuši iepriekš un kopš stipendijas saņemšanas nav pagājuši divi gadi. Padomes lēmums būs zināms marta nogalē.

 

Pilnu nolikuma tekstu sk. šeit!

Visi jaunumi