Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Ko spriež padome

23.janvārī AKKA/LAA padome izskatīja un apstiprināja Kultūras un izglītības fonda 2019.gada faktisko izdevumu tāmi un plānoto 2020.gada budžetu. Turpināsies dalība biedrībā “Par legālu saturu”, Autora stipendiju programma, līdzekļi paredzēti izglītojošiem semināriem par autortiesību jautājumiem, Autora balvai un Autortiesību bezgalības balvai.

Raisījās diskusija par “AKKA/LAA Ziņu” izdevuma lietderību: vai autoriem tāds vajadzīgs vispār un, ja vajadzīgs, tad kādā formātā – drukātā un elektroniskā vai tikai elektroniskā. Šobrīd 2 gada numuri tiek ievietoti AKKA/LAA mājaslapā, izdoti 200 eksemplāru tirāžā un drukātā vai elektroniskā formātā piesūtīti autoriem, kuri apstiprinājuši, ka vēlas ziņas saņemt. Kopumā tādu ir ap 1000. Iztrūkstot plašākām ziņām par pašu autoru šābrīža viedokli, jautājums pagaidām atlikts.

 

Padome arī lēma no KI fonda līdzekļiem 853,68 EUR apmērā atbalstīt biedrības "Latvijas Mūzikas informācijas centrs" lūgumu palīdzēt izveidot interneta radiostaciju, kur straumēšanas režīmā būtu pieejami LMIC ierakstu kompānijas SKANI izdotie latviešu komponistu skaņdarbi jauktā secībā, līdzās norādot arī mūzikas autoru, izpildītāju un kompozīcijas nosaukumu, tādējādi dodot iespēju mājaslapas apmeklētājiem iepazīt latviešu autoru mūziku.

Visi jaunumi