Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Par ko lemj padome

17.oktobrī AKKA/LAA padome apstiprināja grozījumus Autora stipendijas nolikumā, konkretizējot vairākus noteikumus. Turpmāk radošās stipendijas saņēmējs nākamajam konkursam varēs pieteikties pēc 2 gadiem un stipendija nebūs paredzēta zinātniskiem pētījumiem, darbu pavairošanas un radīšanas tehnisko izmaksu segšanai, tajā skaitā fonogrammu un sarīkojumu producēšanai, izstāžu iekārtošanai.  Grozījumi stāsies spēkā 2020.gada 1.janvārī.

Padome uzzināja, ka Autortiesību bezgalības balvas 2019 šāgada laureāti saņems 2019.gada 2.decembrī (pirmdienā) plkst.19 Dailes teātra Mazajā zālē. Par scenāriju un režiju rūpējas Krista Burāne un Mārtiņš Eihe.

 

Dienaskārtībā bija arī jautājums par iespēju katram autoram regulāri saņemt sīki detalizētu atskaiti par darbu izmantojumu, norādot darba izmantošanas laiku, vietu un pasākuma nosaukumu. Dokumentācijas un sadales nodaļa ziņoja, ka šādu pieprasījumu līdz šim bijis ne vairāk par 3 gadā un atskaites sagatavotas manuāli. Padome vienojas, ka šo pakalpojumu nepieciešamības gadījumā jau tagad ir iespējams saņemt un, ja salīdzinām ar pieprasījumu, atskaites automātiski ģenerējošas sistēmas radīšana ir nesamērīgi dārga un ekonomiski nepamatota.

Visi jaunumi