Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Lasām “AKKA/LAA Ziņu” 49.numuru

Izdevums piedāvā atskatu uz aprīļa Autoru pusdienām, kad tika sumināti trīs Autora balvas 2019 laureāti – Andris Akmentiņš, Juris Karlsons un Uldis Tīrons. Vēl viens atskats – AKKA/LAA izpilddirektore Inese Paklone sniedz biedrības 2018.gada darba kopsavilkumu, kopainu skaitļos, vērojumos un atzinumos.

 

Dokumentācijas un sadaļas nodaļas vadītājas palīdze Ilze Karpa intervijā atklāj, kāds, viņasprāt, ir ideāls autors; lasāma arī izvērsta informācija tiesību īpašniekiem, kas slēdz līgumu ar kolektīvā pārvaldījuma organizāciju: ko tas paredz no AKKA/LAA un ko – no paša autora puses.

 

Vēstām, kas uzskatāms par labu praksi tulkotāju un izdevēju sadarbībā un kas jāzina autoram, lai saņemtu atlīdzību par muzikālo darbu izmantošanu tiešsaistes platformās.

 

Joprojām aicinām asināt prātu – risināt krustvārdu mīklu!

Visi jaunumi