Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Autortiesību kurss tiešsaistē

24.jūnijā atklāta pieteikšanās apjomīgam, CISAC un FutureLearn sagatavotam tiešsaistes kursam autortiesību jomā. Sākums – pirmdien, 2019.gada 22.jūlijā.

Četru nedēļu bezmaksas kurss „Autortiesības un radošās industrijas” domāts visu jomu radošajiem darbiniekiem – producentiem, izdevējiem, elektronisko saziņas līdzekļu pārstāvjiem, digitālo pakalpojumu sniedzējiem, profesionāliem autoriem un jebkuram, kas ar savu radošo darbu piedalās kultūras dzīvē. Tas tiklab noderēs visiem, kas strādā autortiesību vai blakustiesību jomā.

Kursa saturā iekļauta pieredze, kurā dalās pasaules kultūras industrijas vadošie pārstāvji no autoru biedrībām, ierakstu kompānijām, vizuālās un audiovizuālās mākslas sektora, arī no citām jomām.

 

Darba valoda - angļu.

 

Visi jaunumi