Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Ko spriež padome

16.maija sēdē padome vienojās, ka šāgada kopsapulce sanāks 1.augustā plkst.15. Ja kvoruma trūkuma dēļ būs nepieciešama atkārtota sapulce, tā notiks 22.augustā plkst.15. Vieta – AKKA/LAA birojs A.Čaka ielā 97. Darba kārtībā – izpilddirektores un prezidenta ziņojumi par darbu 2018.gadā, atklātības ziņojumi un to apstiprināšana.

Padome kopsapulcei arī piedāvās grozīt vispārīgos noteikumus par tiesību pārvaldības ieņēmumu sadali. Pašreizējā redakcijā Latvijā iekasētās nesēja atlīdzības sadales noteikumos paredzēts atlīdzības procentuālais sadalījums pa darbu veidiem, taču tas pamatojas uz tagad jau novecojušiem datiem (2012.g. SKDS aptauju par autordarbu kopēšanu un ierakstīšanu). Priekšlikums – jauna redakcija, kur likta atsauce nevis uz konkrētu, bet „jaunāko pētījumu”, līdz ar to padome varēs noteikt procentuālo sadalījumu, balstoties uz svaigākajiem datiem un neatkarīgi no tā, kurš pētījumu nodrošinājis – Kultūras ministrija vai AKKA/LAA.

Visi jaunumi