Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Pasniedzējiem un studentiem

Četrpadsmito gadu autoru biedrība AKKA/LAA Autoru dienās nodrošina bezmaksas nodarbības studentiem, kuru specialitāte saistīta ar kultūras produktu radīšanu vai izmantošanu. Lai palielinātu informētību un izpratni par autortiesībām, ikvienai mācību iestādei ir iespēja pieteikties nodarbībai, rakstot uz e-pastu: komunikacija@akka-laa.lv vai info@akka.laa.  

Ikgadējās Autoru dienās, no 23. līdz 27.aprīlim, labprāt atsauksimies Jūsu vēlmēm ar noteiktu, ar autortiesībām vai autora darbu izmantojumu saistītu tēmu. Esam gatavi uzņemt grupas 10-15 cilvēku sastāvā vai doties viesos pie jums - iepazīstināt ar autortiesību kolektīvā pārvaldījuma organizācijas darbu, dalīties pieredzē un atbildēt uz teorētiskiem un gluži praktiskiem jautājumiem. Nodarbības ilgums - aptuveni 1,5 stunda.

 

Nodarbības iespējamas arī ārpus Autoru dienām atvēlētā laika - īstenībā cauru gadu!

 

Laipni lūdzam un priecāsimies, ja ar šo ziņu dalīsieties!

Visi jaunumi