Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Ko spriež padome

21.marta sēdē AKKA/LAA padome apstiprināja biedrības 2018.gada faktiskos izdevumus un finanšu pārskatu. Izmaiņas ieviestas muzikālo darbu reproducēšanas tarifos – tagad, samaksājot 17, 07 EUR gadā, amatieru kolektīvi savu koncertu vai izrāžu pavadmūziku varēs salikt vienā diskā, nevis vadāt līdzi piecus dažādus.

Piešķirtas Autora stipendijas, un noskaidroti Autora balvas 2019 laureāti – par to ziņosim, kad tuvāk nāks balvu pasniegšanas pasākums 23.aprīlī, Pasaules grāmatu un autortiesību dienā.

 

Ar 500 EUR no Kultūras un izglītības fonda līdzekļiem padome atbalstīja dziesmu nometni “RIGaLIVE” (Rīga, 2019.gada 2.–4.aprīlis). Finansiālais atbalsts piešķirts, lai  apmaksātu vieslektores Meldras Gūžas (BIMMI  Birmingema pasniedzējas un “Song Lab” līdzīpašnieces, producentes, dziesmu autores) meistarklases un nodrošinātu viņas dalību nometnē.

Visi jaunumi