Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Ielūdz muzikālo darbu katalogs

AKKA/LAA interneta vietnē atklāts katram interesentam pieejams un ar meklētāju aprīkots muzikālo darbu katalogs. Jāņem vērā, ka tur iekļauti biedrības tieši pārstāvētu – tātad lielākoties Latvijas autoru darbi, kas reģistrēti AKKA/LAA datubāzē.

Katalogā atainojas informācija, ko par darbu sniedzis autors/autori, līdz ar to ne katram ir zināms izdevējs vai izpildītājs.

Autorus lūdzam apmeklēt katalogu, lai sekotu līdzi ziņām par reģistrētajiem darbiem un nepieciešamības gadījumā palīdzētu tās darīt precīzākas. Muzikālo darbu izmantotājiem, tostarp pasākumu rīkotājiem, katalogs atvieglos uzdevumu korekti aizpildīt programmas paziņojumus jeb atskaites, kas savukārt ērtāku, drošāku un ātrāku darīs atlīdzības sadales darbu.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā dodiet ziņu: info@akka-laa.lv!

Visi jaunumi