Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Ko spriež padome

AKKA/LAA padomes 28.februāra sēdes darba kārtībā bija izmaiņas par muzikālu darbu izmantojumu un darbu retranslēšanu iekasētās atlīdzības sadales noteikumos. Lēmums – akceptēt kārtību, ka ar ārzemju TV retranslēto mūzikas saturu strādājam, atlasot mūsu autoru darbus un pārējo sadalei atdodot tādām ārvalstu partnerorganizācijām, kam ir pieejama programma, pēc kā atlīdzību sadalīt.

Turpmāk spēkā būs princips, ka atlīdzību par autoru darbu retranslēšanu Latvijā veidotās TV programmās dalīs, to pēc pieprasījuma saņemšanas iekļaujot nākamajā sadalē, nevis kavējot iepriekšēju sadali.

Padome arī lēma, ka jāturpina veidot līdzekļu rezervi AKKA/LAA vienotās informācijas sistēmas (AVIS) uzlabošanai. Tuvākais darbs – literāro un vizuālo darbu reģistra veidošana.

Visi jaunumi