Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Gaidām pieteikumus Autora balvai

Ikviens AKKA/LAA pārstāvēts autors ir aicināts izvirzīt kandidatūru Autora balvai 2019 par jaunu kolēģa darbu, kas pārsteidzis ar novatorismu, profesionālismu un izcilu māksliniecisko kvalitāti. Autora balvu 2019 piešķirs Latvijas autoram par darbu, kurš publiskots laikposmā no 2017.gada marta līdz 2019.gada februārim ieskaitot. Kandidatūras izvirzīšanas termiņš – 4.03.2019., nosūtot rakstveida pieteikumu ar pamatojumu pa pastu biedrībai AKKA/LAA, A.Čaka ielā 97 Rīgā, LV–1011 vai nogādājot to personīgi.

 

Autora balvu veido piemiņas balva un naudas summa 1111 eiro apmērā. Par Autora balvu un pasniegšanas sarīkojumu gādā AKKA/LAA Kultūras un izglītības fonds.

Visi jaunumi