Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Padomes sēde 15.11.2018

15.novembrī AKKA/LAA padome sanāca uz kārtējo sēdi – viens no jautājumiem, ko atbalstīja visi klātesošie padomnieki, bija lēmums sēžu saturu turpmāk atspoguļot biedrības interneta vietnē un ziņu izlaidumos.

Jaunums ir izmaiņas tarifos par muzikālu darbu padarīšanu pieejamu sabiedrībai tiešsaistē nekomerciālās vietnēs. Nemainoties minimālajam tarifam (42,69 EUR gadā), licences tiks attiecinātas ne vien uz fona mūziku, bet arī uz darbiem, kas padarīti pieejami pēc pieprasījuma, ja kopējais darbu skaits nepārsniedz 3.

Otrs – izsniedzot licences par filmu publisku demonstrēšanu, turpmāk atlīdzību aprēķinās nevis pēc vietu skaita zālē, bet atkarībā no faktiskā apmeklētāju skaita.

Padome lēma arī par to, vai un kādā ceļā un apjomā turpināma AKKA/LAA vienotās informācijas sistēmas (AVIS) programmas papildināšana – šobrīd AVIS nodrošina licenču izsniegšanas procesu, uzskaiti, atlīdzības sadali, licenču ņēmējiem un autoriem pieejamu informāciju par iekasēto un izmaksāto atlīdzību.

Visi jaunumi