Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Plašāks atbalsts radošām personām

No š.g. 16.oktobra būtiski paplašināts profesionālo radošo personu loks, kas var pretendēt uz atbalsta stipendijām radošās dīkstāves posmos, tostarp pārejošas darba nespējas laikā, un pensijas vecumā – ārstniecības un komunālo maksājumu daļējai segšanai.

Liela daļa radošo personu pirms pensijas vecuma sasniegšanas radoši vairs nav tik aktīvi kā iepriekš, līdz ar to grozījumi likumā paredz iespēju atbalsta stipendiju saņemt arī tad, ja personas ienākumi 3 mēnešu laikā pirms atbalsta pieprasījuma iesniegšanas katrā mēnesī ir mazāki par 75% no valstī noteiktās minimālās darba algas apmēra.

Tāpat līdz ar likuma grozījumiem noteikts, ka atbalsta stipendijai slimības gadījumā varēs pieteikties arī tās radošās personas, kuras strādā kā pašnodarbinātie.

Vairāk lasāms šeit.

 

Kontakti: „Radošo personu atbalsta programma”,

Koordinatore Aija Dimza, tel. 26146487,

e-pasts: atbalsts@makslinieki.lv,

pieņemšanas laiki Latvijas Radošo savienību padomes birojā Rīgā, Baznīcas ielā 37–3:

P. 10.00–14.00

O. 14.00–18.00

T. 14.00–18.00

C. 10.00–14.00

Visi jaunumi