Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Aicinājums Autoru dienās

Trīspadsmito gadu autoru biedrība AKKA/LAA Autoru dienās nodrošina bezmaksas nodarbības studentiem, kuru specialitāte saistīta ar kultūras produktu radīšanu vai izmantošanu. Lai vairotu izpratni par autortiesībām, ikvienai mācību iestādei ir iespēja pieteikties nodarbībai, rakstot uz e-pastu info@akka-la.lv vai komunikacija@akka-laa.lv

Ikgadējās Autoru dienās, no 23. līdz 27.aprīlim, labprāt atsauksimies vēlmēm tuvāk iepazīties ar noteiktu, ar autortiesībām vai autoru darba izmantojumu saistītu tēmu. Esam gatavi uzņemt grupas 10-15 cilvēku sastāvā vai doties viesos – iepazīstināt ar autortiesību kolektīvās pārvaldības organizācijas darbu, dalīties pieredzē un atbildēt uz teorētiskiem un gluži praktiskiem jautājumiem. Nodarbības ilgums – apmēram 1,5 stunda.

 

Nodarbības iespējamas arī ārpus Autoru dienām atvēlētā laika – īstenībā cauru gadu! 

Vairāk sk. šeit.

Visi jaunumi