Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

CISAC aicina EP atbalstīt mūzikas autorus

Starptautiskā autoru un komponistu biedrību konfederācija (CISAC), kurā apvienojušās 121 valsts autoru biedrības, atkārtoti vērsusies Eiropas Parlamentā ar aicinājumu novērst netaisnīgo ieņēmumu pārdali starp digitālo platformu īpašniekiem un miljoniem autoru, kuru darbi veido platformu saturu.

Atklātajā vēstulē Eiropas parlamentāriešiem CISAC vadība atgādina, ka „iecerētās reformas autortiesību jomā Eiropu padara par paraugu visai pasaulei, un uz Briseli ar cerību raugās arī mūsu pārstāvētie autori no citiem reģioniem – Āfrikas, Āzijas un abām Amerikām”.

 

EP Juridiskā komisija par likuma grozījumiem balsos marta nogalē, tad paredzēts Eiropas parlamenta balsojums. Iecerētā direktīva atgriezīsies Eiropas Komisijā, un ES dalībvalstīm būs pienākums to iestrādāt nacionālajos tiesību aktos.

Visi jaunumi