Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Lasām „AKKA/LAA Ziņu” 46.numuru

Svaigākajā ziņu izdevumā – atskats uz 2017.gadu un pārmaiņām, ko tas nesis autoru un biedrības dzīvē. Spēkā stājies Autortiesību kolektīvā pārvaldījuma likums un grozījumi Autortiesību likumā, kamdēļ grozīti arī AKKA/LAA Statūti. Pieņemts Radošo personu statusa un radošo organizāciju likums, sadalīta un izmaksāta publiskā patapinājuma atlīdzība par 2016.gadā bibliotēkās izsniegtajiem darbiem, ar 2018.gada 1.janvāri mainījusies nodokļu sistēma.

Laba ziņa ir AKKA/LAA vienotās informācijas sistēmas AVIS atzinīgs novērtējums Austrumeiropas autoru organizāciju inovācijām veltītajā seminārā; izdevumā atrodams svarīgs atgādinājums – arī autortiesības ir mantojamas: kas jāzina šāda mantojuma atstājējiem un pārņēmējiem.

 

Fotostāsts vēsta par Autortiesību bezgalības balvu pasniegšanas pasākumu pērngada nogalē – 13 darbu un 20 laureātu! Gaidām pieteikumus Autora balvai 2018, un nav aizmirsti arī krustvārdu mīklu cienītāji.

Visi jaunumi