Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Autora balva 2018

Ikviens AKKA/LAA pārstāvēts autors ir aicināts izvirzīt kandidatūru Autora balvai 2018 par jaunu darbu, kas pārsteidzis ar novatorismu, profesionālismu un izcilu māksliniecisko kvalitāti. Autora balvu 2018 piešķirs Latvijas autoram par darbu, kurš publiskots laikposmā no 2016. gada marta līdz 2018. gada februārim ieskaitot. Kandidatūras izvirzīšanas termiņš – 12.03.2018., nosūtot parakstītu pieteikumu ar pamatojumu pa pastu biedrībai AKKA/LAA, A.Čaka 97, Rīga, LV–1011 vai nogādājot to personīgi.

Autora balvu veido piemiņas balva un naudas summa 1111 eiro apmērā. Par Autora balvu un pasniegšanas sarīkojumu gādā AKKA/LAA Kultūras un izglītības fonds

Visi jaunumi