Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Izsludināts piektais Autora stipendijas konkurss

Konkursā var piedalīties individuāli Latvijas autori, kuri saņem atlīdzību ar AKKA/LAA starpniecību. Autora stipendija (AS) ir vienreizēja, un tās apmērs vienam stipendiātam ir 700 EUR.

Līdz 2017.gada 1.septembrim AKKA/LAA Padomei adresēts datēts un parakstīts pieteikums jāiesniedz gan papīra, gan elektroniskā formātā (A.Čaka iela 97, Rīga, LV-1011; info@akka-laa.lv), tajā iekļaujams iecerētā darba apraksts ne vairāk kā vienas A4 lapas apjomā, norādot arī darba mērķi, auditoriju, īstenošanas gaitu, īpašās kvalitātes. Ja autors vēlas, aprakstam iespējams pievienot pielikumus.

 

 

AS konkursam nevar pieteikt iesāktus vai jau īstenotus darbus, un saskaņā ar nolikumu tajā nav tiesīgi piedalīties autori, kas AS saņēmuši šajā vai iepriekšējā kalendārajā gadā.

 

 

Padomes lēmums būs zināms septembra pēdējā nedēļā.

Autora stipendiju finansējumu nodrošina AKKA/LAA Kultūras un izglītības fonds.

 

Sīkāk par Autora stipendiju sk. šeit

Visi jaunumi