Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

CISAC prezidents uzrunā UNESCO

13.jūnijā pasākumā „Taisnīgu atlīdzību autoriem digitālajā vidē”, kas norisinājās  UNESCO mītnē Parīzē, elektroniskās mūzikas celmlauzis un Starptautiskās autoru un komponistu biedrību konfederācijas (CISAC) prezidents Žans Mišels Žārs pauda atbalstu autortiesību likumprojektam, ar ko 2016.gada septembrī nāca klajā Eiropas Komisija un kas pašreiz ir Eiropas parlamenta dienaskārtībā.

„Pirmoreiz divdesmit gadu laikā mūzikas industrija atkal piedzīvo uzplaukumu. Tās ir labas ziņas. Tomēr autori joprojām nemana, ka par viņu darbu ienākas taisnīga atlīdzība, un galvenais iemesls ir problēma, kas pazīstama kā „netaisnīga ienākumu pārdale". Mums vajadzīgi likumi, kas „digitālo revolūciju” padara par „autoru revolūciju”. (Žans Mišels Žārs)

Visi jaunumi