Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Autortiesību kurss tiešsaistē

Starptautiskā autoru un komponistu biedrību konfederācija (CISAC) tiešsaistes platformā FutureLearn radījusi jaunu, līdz šim nebijušu mācību kursu par autortiesību jautājumiem. Kurss, kura nosaukums ir „Par autortiesībām: vēsture, kultūra, industrija”, ilgs 4 nedēļas, kursa beidzējiem tiks piešķirts sertifikāts. Reģistrēties jau tagad iespējams vietnē www.futurelearn.com/courses/exploring-copyright/.

Studentiem, autoriem, politiķiem un pārējiem interesentiem visā pasaulē kurss bez maksas būs pieejams no 20.marta (angļu valodā).

 

FutureLearn ir Lielbritānijas Atklātās Universitātes (Open University UK) tiešsaistes platforma, kursu izstrādājusi Marisa Gandelmane (Marisa Gandelman), savulaik CISAC vicepriekšsēdētāja.

Visi jaunumi