Mēs izmantojam sīkdatnes, lai vietnes lietojumu darītu ērtāku un drošāku. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "sapratu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas šeit: sīkdatņu izmantošanas politika vietnē akka-laa.lv.

Sapratu

Ēnu diena 2017

15.februārī mums bija sešas ēnas, ieinteresējušās par to, ar ko nodarbojas AKKA/LAA. Skat. attēlā no kreisā gala: Viktorija Seļivanova (Mālpils viduskola, 11.klase), Madara Cīrule (Mālpils vidusskola, 11.klase), Petra Razgale (Valmiera), Veronika Ignatova (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija), Una Skuja un Sanija Vītola (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, 8.klase).

Kā atlīdzību iekasē un kā tā nonāk līdz autoram? Kam tā pienākas vai nepienākas – un kādos gadījumos? Kas ir autors un ko tādam der zināt?

Augu gadu labprāt gaidām jautājumus (info@akka-laa.lv) un esam gatavi uzņemt ciemiņus (ap 20 cilvēku vienlaikus), lai izklāstītu, kas stāstāms, un atbildētu uz jautājumiem.

 

Foto: Kristīne Šlivka

Visi jaunumi